"Türkiye'de Denizel Ekosistemin Korunması ve Sürdürülebilirliği için Deniz Okuryazarlığı Kursu"

Conservation and Sustainability of the Marine Environment in Turkish Seas

online 14 november - 23 december 2022

ÇEVRİMİÇİ IOI OKYANUS AKADEMİSİ Uluslararası Okyanus Enstitüsü (IOI) ve Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TUDAV)  tarafından çevrimiçi gerçekleştirilecek Türkiye Okyanus Akademisi Kursu


Öne Çıkanlar

Kurs Ücreti: Ücretsiz

Kurs Süresi: Toplam 27 saat

Dil: Türkçe

Başvuru Tarihi: 10 Ekim2022

Son Başvuru Tarihi: 05 Kasim 2022

Kimler Başvurabilir? Üniversite mezunları; Son sınıf öğrencileri; Yerel yönetimlerde, bakanlıklar ve bağlı dairelerde görev yapan yetkililer, politika yapıcılar; Eğitimciler ve Medya temsilcileri

 

Tüm oturumlar 14 Kasım - 23 Aralık 2022 tarihleri arasında 18.30-20.30 saatleri arasında Zoom üzerinden online olarak gerçekleştirilecektir.


Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TUDAV) ve Uluslararası Okyanus Enstitüsü (IOI-International Ocean Institute) tarafından ortaklaşa düzenlenen "Türkiye'de Denizel Ekosistemin Korunması ve Sürdürülebilirliği için Deniz Okuryazarlığı Kursu", üniversite mezunları, son sınıf öğrencileri, yerel yönetimlerde, bakanlıklar ve bağlı dairelerde görev yapan yetkililer, politika yapıcılar, eğitimciler ve medya temsilcilerine yönelik deniz okuryazarlığını geliştirmek amacıyla gerçekleştirilecektir.

 

14 Kasım – 23 Aralık 2022 tarihleri arasında online olarak gerçekleştirilecek olan kurs, deniz ekosistemi koruma alanında yeni ve gelişmekte olan konuları kapsayan sunumlar, tartışmalar, okumalar, videolar ve diğer etkileşim araçlarından yararlanılarak on oturumda gerçekleştirilecektir. ve sürdürülebilirlik. Tüm oturumları tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanacaktır.


More information

Daha fazla bilgi

For more information, contact:

Dr Elif OZGUR

e80ozgur@yahoo.com

 

How to apply:

Nasıl Başvurulur

Poster & Course content

Poster ve Kurs İçeriği

Download
Afiş
poster-tr-1-1.jpg
JPG Image 443.9 KB
Download
Kurs Programı
program.pdf
Adobe Acrobat Document 419.1 KB